aerocentras logo
Kiekvienas turi kartais paskraidyti

Rezervacija

Įrašykite savo kontaktinius duomenis, bei kitą svarbią informaciją. Susisieksime su Jumis iškarto, kai tik gausime jūsų užklausą. Iškilus klausimams arba norėdami rezervuoti paslaugą telefonu, skambinkite mums.

Skrydis virš 12 ežerų (1 asmeniui)

Atgal
Kaina: 77.00 Eur

Pakilę lėktuvu į padebesius iš paukščio skrydžio susipažinsite su viena ežeringiausių apylinkių Lietuvoje. Skrisite virš 7 km ilgio Vilkokšnio ežero, kurį su daugybe kitų ežerų ir pelkių jungia Verknės upelis, o viso skrydžio maršrutas nusidrieks net virš 12-kos ežerų! Per lėktuvo langus atsivers Aukštadvario apylinkių panoramos su tyvuliuojančiomis ežerų mėlynėmis ir žaliais šilais, o ore patirti įspūdžiai išliks ilgam.

Veiksmo trukmė
20 minučių nepakartojamų vaizdų, kurie ilgam išliks Jūsų atmintyje...

Kaina: 77 EUR

Dalyviai:
Pasiūlymas skirtas 1 asmeniui, tačiau bus skrendama su kitais dviem asmenimis.

Oro sąlygos
Skrydžiai organizuojami esant palankioms oro sąlygoms visus metus, tačiau žiemą skraidoma rečiau.

Kita svarbi informacija
Bendras keleivių svoris negali viršyti 250 kg, todėl vieno keleivio svoris turėtų būti iki 85 kg.

Pastaba: neskraidiname asmenų apsvaigusių nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų; neskraidiname  gyvūnų.

Būtina išankstinė registracija telefonu +37061526006 arba el.paštu info@aerocentras.lt

Skrydis virš 12-kos ežerų, nuostabi Aukštadvario regiono parko pažintis. Aukštadvario kraštas – vienas iš gražiausių pietryčių Lietuvos kampelių. Jis unikalus savo natūralia gamta, puikiais kraštovaizdžiais, išraiškingais ežerais ir vingiuotais upeliais.
Maždaug prieš 18 tūkst. metų, tirpstantys ledynai suformavo ežeringą Aukštadvario regioninio parko teritorijos reljefą.  Tai  kalvos, gūbriai, kalvagūbriai, daubos, kurios  jungia: masyvus kloniai su paryškintomis upėmis, upeliais, įvairiame aukštyje tyvuliuojančiais ežerais.
Kelionė prasideda Verknės upelio ištakos ir didžiausio Vilkokšnio ežero (337ha) apžvalga. Jos versmės prasiveržia Galaverknio kaime, tai vietos  kur čiurlendavo šaltiniai. Verkmės upė garsiausia  Dzūkijos kraštuose, legenda byloja „Verknė, vis spartindama tėmkę, tebeskuba pas mylimąjį Nemuną...“
Kelionę tęsia išraiškingas piliakalnis, gerai matomas Žuklijų kaimo vakariniame pakraštyje, Vilkokšnio ežero pakranteje. Šiaurinėje piliakalnio papėdėje buvo rasta senovės gyvenvietės liekanų. Toliau, kairėje pusėje pamatysime Trakų rajono giliausią ežerą Verniejų su išraiškinga sala.
Skrendant arčiau, Aukštadvario HES vandens saugyklos, pamatysime ir Aukštadvario apylinkes. Aukštadvaris, įsikūręs prie seno karališko vieškelio iš Vilniaus pro Trakus į Birtono pilis. XIII a. Aukštadvaris dėl svarbos varžėsi su Kernave ir Trakais, garsus savo dvaru, Dominikonu vienuolynu, pilimi, Turgaus aikšte.
Aukštadvario regioninio parko apylinkėse suskaičiuojama virš 250 kalvų. Įdomus reto grožio kalvynas skendi miškuose. Slėniuose vingiuoja upės ir upeliai, spindi ežerų akys. Verknės aukštupis su giliais slėniais ir sudėtingų rinų raizginiu, įvairaus amžiaus ir sudėties miškai sukuria įspūdingą, savitą, akiai patrauklų kraštovaizdį. Juo pasigrožėti ir apsižvalgyti ir siūlome iš paukščio skrydžio. Kiekvienas čia apsilankęs bent kartą, sugrįžta vėl ir vėl, nes yra dėl ko. Linkime nepakartojamų ispūdžių skrydžio metu.
 

Komentarai

liko simbolių: 512
Genė Pakutkienė2015-08-06 20:50:50

dar tik ruošiuosi šeštadienį skrist ;)

Jelena2014-08-13 22:58:44

Labai patiko!!!

Rapolas2014-05-26 13:09:58

Gražu...

  • Puslapiai:   12