aerocentras logo
Каждый должен иногда полетать

Резервировать

Введите свои контактные данные и другую соответствующую информацию. Мы свяжемся с Вами сразу же, когда мы получим ваш заказ. Если у вас есть вопросы, позвоните нам или напишите на info@aerocentras.lt

Skrydis Rūdiškės-Merkinė-Liškiava-Druskininkai-Rūdiškės

Назад
Цена : 440.00 Eur

Skrydžio metu susipažinsite su Lietuvos pietinę dalimi. Pamatysite Dzūkijos  miškus ir ežerus, Grūto parką,  Druskininkų miestą ir Alytaus apylinkes.

Veiksmo trukmė
1 val nepakartojamų vaizdų, kurie ilgam išliks Jūsų atmintyje...

Kaina: 440 EUR

Dalyviai:
Pasiūlymas skirtas 3 asmenims.

Oro sąlygos

Skrydžiai organizuojami esant palankioms oro sąlygoms visus metus, tačiau žiemą skraidoma rečiau.

Būtina išankstinė registracija telefonu +37061526006 arba el.paštu  info@aerocentras.lt

Pastaba: neskraidiname asmenų apsvaigusių nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų; neskraidiname  gyvūnų.

Tik pakilus virš Rūdiškių aerodromo, atsiveria nuostabus  gamtos reljefas. Tolumoje, Didžiulio ežeras ir Daugų gyvenvietė. Didingas Dzūkijos nacionalinis parkas, kurio teritorijoje plyti Dainavos smėlingos lygumos ir ryškūs upių slėniai.
Čia pat Merkinė - vienas iš seniausių Lietuvos miestų, įsikūrusiųNemuno ir Merkio santakoje. Liškavos kaimelis. Nostalgiškas Grūto parkas,  su miškuose skęstančiomis skurpturomis, primins apie sovietinius laikus. Šalia Druskininkai, apsupti Dzūkijos pušynų, smėlynų ir ežerų.  Tolumoje Veisiejai – vienas iš nedaugelio miestų, įsikūrusių  ežero pusiasalyje.  Taip pat Dusia, trečias pagal dydį Lietuvos ežeras, kurį supa pušynai  ir dirbami laukai. Greta Dusios, Obelijos ir Metelio ežerai.  Skrendant toliau, pamatysite didžiausią pietų Lietuvos miestą –Alytų. Miškingas Rūdiškių apylines, kurios leis dar kartelį  pasigrožėti Lietuvos gamta.
Visą tai ir dar daugiau pamatysite vieno skrydžio metu. Linkime geru emocijų.

Коментарии

liko simbolių: 512